açıklama

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç,Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi'nde şehre yapılan yatırımlar ile alakalı konuştu. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinin (TBBM) Şubat ayı ikinci oturumunda söz alan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu’na Ganita ile Faroz arasında yapılacak olan “Sahil Düzenleme Projesi” için teşekkür etti.

 

 Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç,Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi'nde şehre yapılan yatırımlar ile alakalı konuştu. 

GANİTA – FAROZ PROJESİ 

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinin (TBBM) Şubat ayı ikinci oturumunda söz alan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu’na Ganita ile Faroz arasında yapılacak olan “Sahil Düzenleme Projesi” için teşekkür etti. Konuşmasında Başkan Genç, “ Büyükşehir Belediyemizin 26 Ocak’ta yapmış olduğu Ganita ile Faroz arasında ki Sahil Düzenleme projesi için teşekkür ederiz. Bu bizim belediyemizin de projeleri arasında yer almaktaydı. Büyükşehir belediyemiz ve meclisimizin hassasiyet göstererek, bu projeyi ele alması ve ihaleye çıkarması bizi memnun etmiştir, bu vesile ile başta Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu’na ve beraberinde meclisimize teşekkür ederim.”ifadelerine yer verdi. 

AVRASYA ESNAFINA YENİ YER

Avrasya Pazarının yeni yeri ile alakalı da görüşlerini dile getiren Genç,  Şuan mevcut yerlerinde burada ki esnafı ziyaret ettiklerini ve fiziki olarak şartların ne kadar kötü olduğunu gördüklerini dile getirdi. Genç, “ Avrasya Pazarının mevcut yerine giderek burada esnafımızı ziyaret ettik. Fiziki şartlar olarak burada ki esnafımızın zor durumda olduğunu yerinde tespit ettik, Hatta Sayın Zorluoğlu ile birlikte de gittik burada ki esnafımızın derdini dinledik. Daha sonra Büyükşehir Belediyesinin burada ki esnaf kardeşlerimize yeni yer projelendirmesi gerçekten çok memnun edici. Hele hele  zor bir süreçten geçerken böyle bir proje ile esnafımızın yanında olmak memnuniyet verici.”dedi.

TARİH : 09 Şubat 2021

AÇIK KAPIPROJELERTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİE-BELEDİYE
İMAR DURUMU SORGULAMATRABZON VALİLİĞİ2021 Gelir TarifesiSıfır Atık Projesi
Emlak Rayiç DeğerleriKent RehberiPlan Askı PanosuVefat Edenler
Adres :Pazarkapı Mahallesi, Kahramanmaraş Caddesi, No:98
ORTAHİSAR-TRABZON / TÜRKİYE
© Trabzon Ortahisar Belediyesi | Bütün Hakları Saklıdır.